Potřebujete poradit s výběrem vhodné šablony? Napište nám, rádi vám pomůžeme. kontakt@sablony-wordpress.cz
Accelerate WordPress šablona náhled

Accelerate WordPress šablona

Šablonu Accelerate lze využít k mnoha účelům, kde uživatel ocení minimalistický design a smysl pro jednoduchost. Umím si představit stránky věnující se zdravé stravě, životnímu stylu či třeba receptům využívající vzhled Accelerate. Fantazii se meze nekladou.

Autor šablony:
Kategorie: Blog / magazín, Firemní, Kreativní
Hodnocení:
Cena: zdarma
Dostupnost češtiny: nedostupná
Prohlédnout demo Stáhnout šablonu

Informace o šabloně

Víceúčelová šablona Accelerate byla vytvořena s cílem nabídnout uživateli jednoduchý minimalistický design spolu se snadnou administrací dostupných funkcí. Po bližším přezkoumání musím uznat, že společnost Theme Grill své cíle mínila vážně. Accelerate nabízí prémiový vzhled s precizní typografií a překvapí Vás kvalitou použitých grafických prvků. Ikony, tlačítka a tagy vypadají s použitým písmem naprosto božsky. Jediným grafickým nedostatkem může být snad jen nepříliš kontrastních prvků – pokud si však pohrajete s nastavením stylů, máte po problému.

Dominantou šablony je velký post slider, který je vkusně graficky ztvárněn a podporuje funkci automatické slideshow. Nechybějí šipky pro manuální přepínání slidů, které se objeví po najetí myši na samotný slider. U blogu máme na výběr ze 3 variant zobrazení příspěvků – odlišnosti se týkají především velikosti náhledových obrázků. Statickou stránku můžete zobrazit buď s postranním panelem (vlevo či vpravo), bez něj (text zarovnaný na střed) a nebo obsah roztáhnout na celou šíři.

Šablona Accelerate nám umožňuje umístit vlastní obrázek na pozadí stránky a do pozadí hlavičky (Header Image), a také můžeme změnit základní barvu (v ukázce zelená), která je použita napříč všemi grafickými prvky. Pokud se Vám nelíbí širokoúhlá verze stránek, lze ji v administraci snadno změnit na tzn. boxed verzi s konkrétní šířkou v pixelech.

Co všechno nabízí šablona Accelerate?

  • minimalistický design s krásnou typografií
  • hezky navržené ikony a tlačítka
  • širokoúhlá verze nebo verze s konkrétní šířkou (boxed)
  • velký slider s funkcí automatické slideshow
  • obrázek nebo video k článku
  • 3 varianty blogu
  • možnost změny základní barvy
  • možnost nahrání vlastního obrázku na pozadí

Nové šablony emailem

* Jednou za 14 dní Vám napíšeme o nových šablonách a překladech.

Edit This Post