Potřebujete poradit s výběrem vhodné šablony? Napište nám, rádi vám pomůžeme. kontakt@sablony-wordpress.cz
Cuda WordPress šablona náhled

Cuda WordPress šablona

Pokud jste agenturou, společností či jednotlivcem, který by rád šel s dobou, může pro vás být Cuda ideální volbou. Nabízí totiž bloky s jasným pastelovým pozadím, které nejen zaujmou, ale poskytnou dostatečný kontrast pro váš obsah.

Autor šablony:
Kategorie: Firemní, Portfolio
Hodnocení:
Cena: zdarma
Dostupnost češtiny: nedostupná
Prohlédnout demo Stáhnout šablonu

Informace o šabloně

Stále více firem u nás následuje trend tzn. flat designu, kdy složitost grafických prvků ustupuje jednoduchosti, používá se minimalistických a dobře čitelných ikonek a precizní typografie, která usnadňuje čitelnost i na zařízeních s menším rozlišením. Cuda je šablonou zdarma od společnosti Codex Coder, která byla navržena právě v tomto stylu a navíc nabízí ještě jednu specialitu v podobě jednostránkového rozvržení.

V posledních letech se hodně mluví o skutečnosti, že návštěvník internetových stránek chce najít veškeré informace co nejrychleji a to nejlépe hned na úvodní stránce – nechce se mu příliš klikat na odkazy, je pro něj zkrátka příjemnější pouze rolovat dolů, kde najde ve stručnosti vše, co potřebuje. Pokud vaše stránky mají příliš odkazů i informací, možná právě toto je důvod, proč zákazník nestráví na vašich stránkách více času.

Netřeba zoufat, protože existuje mnoho šablon zdarma, které nabízí právě jednoduchost a uživatelskou přívětivost – stačí pouze proškrtat zbytečné odstavce textů a nahradit je kratší, ale jasnější zprávou pro vaše zákazníky. Pokud jste agenturou, společností či jednotlivcem, který by rád šel s dobou, může pro vás být Cuda ideální volbou. Nabízí totiž bloky s jasným pastelovým pozadím, které nejen zaujmou, ale poskytnou dostatečný kontrast pro váš obsah.

Obsah je v této šabloně demonstrován nejdříve několika ikonkami s popisem charakterizujícím váš produkt, následně se návštěvník seznámí s vaším týmem, zjistí jaké oblasti podnikání se věnujete a následně si prohlédne vaše reference, kladné ohlasy zákazníků – no a na závěr, kdy je po přečtení pozitivních ohlasů přesvědčen, že vaše společnost je pro něj ta pravá, vás může snadno kontaktovat pomocí jednoduchého formuláře. Více obsahu netřeba.

Šablona je moc hezky navržena, nechybí efekty nalétávání jednotlivých prvků a ikonky se rozpohybují při přejetí myši – vše je navíc velmi dobře nakódováno, takže efekty nezpomalují procházení stránky.

Co všechno nabízí šablona Cuda?

  • povedený flat design
  • jednostránkový plně responzivní design
  • šablona vhodná pro firmy, agentury i freelancery
  • možnost změnit barvu jednotlivých bloků
  • čistý kód, efekty nezpomalují procházení
  • funkční kontaktní formulář Contact Form 7
  • možnost obrázkového slideru

Prémiová alternativa

total3

Nové šablony emailem

* Jednou za 14 dní Vám napíšeme o nových šablonách a překladech.

Edit This Post