Potřebujete poradit s výběrem vhodné šablony? Napište nám, rádi vám pomůžeme. kontakt@sablony-wordpress.cz
Illdy WordPress šablona náhled

Illdy WordPress šablona

Ať už jste podnikatel, vývojář nebo designér, s WordPress šablonou Illdy si můžete vytvořit působivý web zdarma. Ten bude následovat poslední trendy a překvapí návštěvníky čistým a funkčním vzhledem. Pojďme se podívat, co vše nám šablona Illdy nabízí.

Autor šablony:
Kategorie: Firemní, Portfolio, Víceúčelové
Hodnocení:
Cena: zdarma
Dostupnost češtiny: nedostupná
Prohlédnout demo Stáhnout šablonu

Informace o šabloně

Illdy je opravdu jednostránková šablona využívající Bootstrap rozvržení, což znamená, že je šablona plně responzivní a lze jí pohodlně procházet i na mobilních zařízeních. Šablona je primárně určená pro firemní použití, využití však najde i jako přistávací stránka (landing page) či jako portfolio.

Šablona je velmi flexibilní a nabízí působivý vzhled využívající čistého moderního designu a častého střídání barev. Barvy jsou zvoleny vkusně a šablona vás bude bavit od začátku do konce. Texty jsou dostatečně odlišeny pomocí typografie.

Rozměrnou hlavičku, která se postará o první dojem a přenese na návštěvníka emoce střídá sekce O nás, následně sekce věnující se posledním Projektům a nechybí ani sekce s Referencemi a ikonová část s popisem Služeb. Přidat můžete také Blog a informace o Pracovnících. Ve spodní části webu najdeme velice pěkně zpracovaný Kontaktní formulář a patičku.

Šablona se chová jako jednostránkový web až do momentu, kdy kliknete na příspěvek blogu, poté jste přesměrování na detail příspěvku. Tento typ stránky obsahuje postranní panel a můžete ho použít k tvorbě dalších stránek – v případě potřeby tedy nemusíte být limitováni jednostránkovým charakterem šablony.

Prémiová alternativa

total3

Nové šablony emailem

* Jednou za 14 dní Vám napíšeme o nových šablonách a překladech.

Edit This Post