Potřebujete poradit s výběrem vhodné šablony? Napište nám, rádi vám pomůžeme. kontakt@sablony-wordpress.cz
Forceful WordPress šablona náhled

ForceFul WordPress šablona

Šablona ForceFul je jako stvořená pro větší novinkové weby či magazíny, kde je nutné zobrazit mnoho kategorií zpráv a vzájemně je odlišit. Nabízí responzivní design, který naplno využije rozměry Vašeho displeje.

Autor šablony:
Kategorie: Blog / magazín
Hodnocení:
Cena: zdarma
Dostupnost češtiny: nedostupná
Prohlédnout demo Stáhnout šablonu

Informace o šabloně

Uvažujete o tvorbě internetového magazínu a máte omezený rozpočet? Nevadí, můžete využít šablonu zdarma od společnosti Kopa Theme, se kterou bude Váš WordPress vypadat jako profesionální zpravodajský server. Šablona ForceFul plně využívá potenciál Vaší obrazovky a na hlavní stránce zobrazuje hned několik kategorií zpráv tak, že čtenář zkrátka nemůže důležité novinky přehlédnout. Vše v barevném, kontrastním designu se smyslem pro detail.

Při pohledu na hlavní stránku nás nejprve upoutá post slider zobrazující horké novinky (Hot News) – ten je na rozdíl od zbytku stránky vyveden na černém pozadí s bílým písmem. Na pravo od tohoto slideru nalezneme pro změnu na šedém pozadí s bílým písmem seznam zpráv z další kategorie (Article News) a pod tímto tmavým blokem běží ještě zprava doleva krátký text nejaktuálnějších zpráv (Breaking News), který známe z zpravodajských televizí – po najetí myši na tento text se nápis zastaví a funguje jako aktivní odkaz na konkrétní článek.

Zajímavou funkcí je předpověď počasí zabudovaná do pravé strany hlavičky. Najdeme zde aktuální teplotu, předpověď na další 4 dny (kruci, hlásí pěknou zimu) a dokonce takové vychytávky, jako je vlhkost vzduchu a rychlost větru.

Na stránce dále nalezneme klasické “blogové” zobrazení příspěvků s velkým náhledovým obrázkem – nechybí pěkné barevné ikony a názvy kategorií, počet koméntářů a počet shlédnutí článku. Do postranního panelu můžete umístit 14 dostupných widgetů včetně náhledů dalších článků libovolné kategorie.

Typografie je na vysoké úrovni, jisté omezení slibují vývojáři pouze co se týče funkcí – to však není nic, co by se nedalo řešit dodatečným doinstalováním pluginů.

Co všechno nabízí šablona ForceFul?

  • vhodné pro blogy, magazíny, novinkové servery
  • možnost zobrazení mnoha kategorií i typu zpráv na hlavní stránce
  • předpověď počasí v hlavičce webu
  • hezké náhledy článků s barevnými ikonami a názvy kategorií
  • kvalitní typografie
  • snadné upravování šablony z administrace s Kopa Theme framework
  • plně rosponzivní design
  • podpora odkazů na sociální sítě
  • připraveno pro snadný překlad

Nové šablony emailem

* Jednou za 14 dní Vám napíšeme o nových šablonách a překladech.

Edit This Post