Potřebujete poradit s výběrem vhodné šablony? Napište nám, rádi vám pomůžeme. kontakt@sablony-wordpress.cz
Minion WordPress šablona náhled

DW Minion WordPress šablona

Minion je minimalistickou šablonou s pěkným designem a typografií. Nabízí pokročilé funkce, snadnou administraci vzhledu a možnost sdílení obsahu. Jestli chcete na své čtenáře působit osobitým dojmem a často sdílíte obrázky, bude se Vám šablona zamlouvat.

Autor šablony:
Kategorie: Blog / magazín, Kreativní
Hodnocení:
Cena: zdarma
Dostupnost češtiny: nedostupná
Prohlédnout demo Stáhnout šablonu

Informace o šabloně

Máte rádi minimalismus a chcete si založit osobní blog? Pak zbystřete smysly, protože šablona Minion od společnosti Design Wall může být pro Vás ta pravá. Nabízí velmi propracované grafické prostředí, kde můžete snadno sdílet textové novinky, citáty, obrázky, galerie nebo videa, přičemž nalevo od aktuálních příspěvků najdete okénko vhodné tak akorát pro Vaši fotografii a krátké představení čtenářům. Šablona působí velmi osobitě a nabízí plně responzivní design zajišťující příjemný zážitek i uživatelům tabletů či smartphonů.

Šablona je velmi rychlá a jednoduchá – nepostrádá však šmrnc díky použitým ikonkám a pěkné typografii. Pokud vyplníte svůj blog obrázky, čtenář se nudit rozhodně nebude. Dokonce zde najdeme pokročilé prvky jako jsou grafická tlačítka, barevná upozornění a spoustu ikon, které můžete vkládat do svých příspěvků (mrkněte v demu na podstránku Typography). Povedený je také widget propojený se sociálními sítěmi Flickr, Dribble a Instagram.

Co všechno nabízí šablona DW Minion?

  • minimalistický a velmi čistý design
  • šablona vhodná pro osobní blog
  • kvalitní typografie s pokročilými funkcemi
  • plně rosponzivní design
  • 5 variant obsahu: standardní, obrázek, video, odkaz a citát
  • šikovný widget vytvořený pro fotografii a krátké info o Vás
  • snadná úprava barevného schématu, loga a pozadí
Edit This Post