Potřebujete poradit s výběrem vhodné šablony? Napište nám, rádi vám pomůžeme. kontakt@sablony-wordpress.cz
Zerif WordPress šablona náhled

Zerif Lite WordPress šablona

Chcete následovat nejnovější trendy webdesignu a oslovit své zákazníky emocemi nabitým webem? Pak rozhodně vyzkoušejte šablonu Zerif Lite, jež nabízí moderní jednostránkové rozpoložení, nespočet ploch využívajících parallax efekt a navíc je dostupná v češtině!

Autor šablony:
Kategorie: Firemní
Hodnocení:
Cena: zdarma
Dostupnost češtiny: dostupná ke stažení
Prohlédnout demo Stáhnout šablonu Čeština

Informace o šabloně

Studio Theme Isle si dalo opravdu záležet a zdarma vám nabízí plně responzivní design, který si vaši návštěvníci vychutnají i na smartphonech a tabletech. My vám navíc nabízíme ke stažení český překlad, aby práce se šablonou byla ještě příjemnější.

Šablona Zerif Lite je vhodná pro firmy, které chtějí na svých stránkách docílit konverze, ať už je to nákup určitého produktu či registrace zákazníka do pravidelného newsletteru – pod hlavičkou totiž najdeme rozsáhlou oblast vytvořenou na míru pro firemní slogan a konverzní tlačítka. Vše v kontrastu s tmavou fotografií na pozadí, u které nechybí parallax efekt.

Pokud se zákazník nerozhodne pro konverzi ihned a začne rolovat dolů, nalezne na hlavní stránce vše, co potřebuje. Následuje totiž sekce vlastností produktu vkusně doplněná ikonkami – pro návštěvníka příjemná možnost, jak se lépe seznámit s vaším produktem. Níže na stránce nechybí sekce “O nás”, výčet nejpůsobivějších klientů, sekce pro efektivní demonstraci referencí, blog a na konci samozřejmě kontaktní formulář.

Všechny prvky jsou vytvořeny ve stylu moderního designu s velmi příjemnými a oku lahodícími přechody. Barvy jsou jasné a dostatečně kontrastní. Mezi jednotlivými sekcemi navíc najdeme hned několik oblastí, které můžete využít k opakovanému pokusu o konverzi.

Ať přemýšlím, jak přemýšlím, šabloně Zerif Lite nemám téměř co vytknout. Vzpomněl jsem si snad na jedinou věc a tou jsou efekty, kdy k vám při rolování jednotlivé prvky přilétají. Pokud šablona tuto možnost umožňuje, a jsem přesvědčen, že ano, doporučuji je vypnout – na slabších strojích totiž není průběh těchto efektů plynulý a mohou tak kazit dojem z jinak působivého webu.

Co všechno nabízí šablona Zerif Lite?

  • nádherný design vhodně využívající kontrastu
  • šablona vhodná pro firmy, agentury i freelancery
  • dostatek konverzních prvků
  • plně responzivní design
  • šablona plně přeložená do češtiny
  • podpora pluginů WooCommerce, eCommerce či WPML

Prémiová alternativa

total3

Nové šablony emailem

* Jednou za 14 dní Vám napíšeme o nových šablonách a překladech.

Edit This Post