Potřebujete poradit s výběrem vhodné šablony? Napište nám, rádi vám pomůžeme. kontakt@sablony-wordpress.cz
Obrázek ukazující prostředí WordPressu v českém jazyce

Prostředí WordPressu v českém jazyce

WordPress je zdarma dostupný redakční systém, jenž se stal základem milionů webových stránek po celém světě. Dnes je díky své snadné upravitelnosti jedním z nejoblíbenějších systémů na tvorbu internetových projektů. Pokud Vám základní balíček jeho funkcí nestačí, můžete původně blogovací prostředí WordPressu přeměnit pomocí pluginů, kterých je dnes již přes 48 000, do téměř jakékoliv formy.

Protože zdrojový kód je otevřený veřejnosti a podrobně popsaný v dokumentaci, spolupracuje na vývoji WordPressu široká komunita programátorů. Uživatelé WordPressu tak mají záruku, že budou se svým redakčním systémem vždy o krok napřed.

Pokud hledáte možnost, jak si vytvořit levné internetové stránky, s WordPressem zkrátka neuděláte chybu. Jeho vzhled můžete přizpůsobit pomocí šablon, které jsou zdarma ke stažení na těchto stránkách, nebo si zakoupit téměř za hubičku jednu z prémiových šablon, díky níž získáte profesionální vzhled Vaší webové prezentace o mnoho tisíc levněji, než při využití služeb komerčních firem.

Oficiální stránky WordPressu Stáhnout WordPress v češtině

Prémiové šablony

WordPress můžete snadno využít pro tvorbu opravdu kteréhokoli typu stránek. Ať už se jedná o složitý novinkový systém nebo profesionálně vypadající firemní web. Šablony zdarma nabízí většinou základní funkce a univerzální vzhled – pokud však hledáte šablonu, která plně vyhovuje Vašim specifickým účelům, doporučujeme se poohlédnout po prémiových šablonách.

Prémiové šablony sice nejsou dostupné zdarma, pokud si ale jednu z nich zakoupíte, získáte za několik málo stovek korun (800 – 1600 korun jednorázově, měsíčně nic neplatíte) pokročilé funkceuživatelskou podporuadministraci přizpůsobenou Vašim potřebám a pravidelné aktualizace. Prémiové šablony navíc vypadají o mnoho lépe.

Největší výběr prémiových šablon naleznete v obchodě ThemeForest, kde stačí v menu zvolit WordPress a případně specifikovat Vás výběr – zda hledáte šablonu pro firemní web, eshop, neziskovou organizaci nebo třeba realitní společnost. Toto jsou jen některé z tisíců prémiových šablon.

Magazíny, blogy a novinkové servery

Newspaper Wordpress šablona banner

Newspaper

SmartMag Wordpress šablona banner

SmartMag

Sahifa Wordpress šablona banner

Sahifa

Firemní, víceúčelové weby

Avada Wordpress šablona banner

Avada

The7 Wordpress šablona banner

The7

Inovado Wordpress šablona banner

Inovado

Elektronické obchody (eshopy)

Neighborhood Wordpress šablona banner

Neighborhood

Room 09 Wordpress šablona banner

Room 09

The Retailer Wordpress šablona banner

The Retailer

Grafická portfolia pro umělce a fotografy

Gridlocked Wordpress šablona banner

Gridlocked

Photolux Wordpress šablona banner

Photolux

Core Wordpress šablona banner

Core