Potřebujete poradit s výběrem vhodné šablony? Napište nám, rádi vám pomůžeme. kontakt@sablony-wordpress.cz
Olsen WordPress šablona náhled

Olsen Light WordPress šablona

Každý blog potřebuje krom zajímavého obsahu také jednoduchou a snadno pochopitelnou navigaci, díky které je procházení článků rychlé a intuitivní. Olsen je šablonou splňující tuto podmínku a navíc je dostupný zcela zdarma. Pro blogery tak je zajímavou volbou.

Autor šablony:
Kategorie: Blog / magazín, Kreativní
Hodnocení:
Cena: zdarma
Dostupnost češtiny: nedostupná
Prohlédnout demo Stáhnout šablonu

Informace o šabloně

Olsen Light je velice pěkně zpracovanou šablonou vhodnou především pro blogy a magazíny. Čistý vzhled, precizní typografiehromada užitečných widgetů stojí za značnou popularitou této šablony právě mezi blogery. Však trvalo pouze 3 měsíce a šablonu na svých webech používalo přes 8 tisíc z nich.

K šabloně dostanete přibalenou porci widgetů, pomocí kterých můžete snadno prezentovat fotografie z Instagramu nebo Flickru. Nechybí ani widgety pro sdílení na sociálních sítích.

Šablona Olsen Light je vhodná nejen pro magazín věnující se kráse, módě či designu, ale díky přehledné navigaci a minimalistickému designu najde využití i jako osobní blog.

Obzvláště si šablonu oblíbíte, pokud ji použijete v kombinaci s kvalitními fotografiemi – převážně černobílý vzhled totiž dává fotografiím vyniknout a ty se tak stávají dominantním prvkem, který můžete využít k nalákání čtenářů k přečtení článku.

Co všechno nabízí šablona Olsen Light?

  • plně responzivní minimalistický design
  • precizní typografie
  • šablona vhodná pro blogy a magazíny
  • widgety pro Instagram a Flickr
  • přehledná navigace

Nové šablony emailem

* Jednou za 14 dní Vám napíšeme o nových šablonách a překladech.

Edit This Post