Potřebujete poradit s výběrem vhodné šablony? Napište nám, rádi vám pomůžeme. kontakt@sablony-wordpress.cz
Flatsome WordPress šablona náhled

Flatsome WordPress šablona

Flatsome je prémiová WordPress šablona určená pro elektronické obchody. Je založena na WooCommerce, nabízí vysokou přizpůsobitelnost a obsah lze upravovat pomocí vizuálního editoru. Při návrhu šablony byl brát zřetel na uživatelský prožitek, prostředí eshopu je tak přehledné a příjemné na ovládání.

Autor šablony:
Kategorie: Eshop, Firemní, Kreativní
Hodnocení:
Cena: $59
Dostupnost češtiny: nedostupná
Prohlédnout demo Stáhnout šablonu

Informace o šabloně

Flatsome je nejprodávanější šablonou určenou pro eshopy z několika důvodů – je založena na moderním designu respektujícím mobilní zařízení, nabízí jednoduchou administraci pomocí vizuálního drag & drop editoru a splečnost UX Themes ji neustále vylepšuje a aktualizuje podle posledních trendů v tomto oboru podnikání.

Šablona Flatsome není tak úplně typickou WooCommerce šablonou, nabízí totiž velice atraktivní design, což je aspekt, který ostatním šablonám většinou chybí. Uživatelé si tak budou procházení vašeho obchodu užívat a vracet se pro nákup dalšího zboží. Lidé, kteří šablonu zakoupili si také chválí její rychlost a vysokou optimalizaci kódu.

Možnosti zobrazení kategorií produktů v šabloně Flatsome

Protože nastavení eshopu je složitější záležitost, nabízí WordPress šablona Flatsome několik pomůcek, které tento proces začátečníkům usnadní. Po instalaci nabídne Flatsome základní nastavení obsahu, loga a automaticky nainstaluje všechny potřebné pluginy. Následně je možné zvolit z 15 variant vzhledu a v případě, že chcete šablonou používat k firemní prezentaci (bez funkcionality eshopu), nabízí další 4 přednastavené vzhledy. Tyto vzhledy jsou importovány pomocí jednoho kliknutí a z vaší strany není vyžadována žádná další akce.

Budování jednotlivých sekcí webu pak probíhá tak, že do náhledu webu přesouváte jednotlivé stavební bloky, kterých je opravdu mnoho. Lze zde nalézt užitečné bloky jako jsou mřížky pro zobrazení produktů, slidery, karusely, bannery, galerie, odpočítávání slev, recenze a mnoho dalších.

Vizuální editor pro úpravu obsahu v rámci šablony Flatsome

Šablona dále obsahuje několik prémiových pluginů jako jsou YITH WooCommerce Ajax Search umožňujících hledání produktů v reálném čase, YITH WooCommerce Wishlist přinášející funkcionalitu wishlistu (seznam produktů, které si přejete v budoucnu zakoupit) a také umožňuje funkci katalogu produktů. Co se týče výpisů produktů či detailu produktu, opět máte na výběr z mnoha variant – upravovat lze v rámci šablony Flatsome opravdu vše, co vás napadne.

Perfektně zvládnutá je potom SEO optimalizace s podporou Google rich snippets, je zajištěna kompatibilita s WPML pluginem pro realizaci vícejazyčných webů a rovněž integrace se službou na tvorbu newsletterů MailChimp.

Pokud tedy uvažujete o realizaci eshopu na WordPressu, respektive na WooCommerce, rozhodně o této šabloně zauvažujte. Zvláště, pokud nemáte příliš prostředků na testování a zlepšování uživatelského prožitku. Šablona Flatsome totiž nabízí velice atraktivní vzhled, uživatelskou přívětivost a téměř neomezené možnosti, jak prezentovat produkty vašim zákazníkům.

Co všechno nabízí šablona Flatsome?

 • uživatelsky přívětivý a atraktivní design
 • 19 variant vzhledu eshopu
 • mnoho variant výpisu produktů
 • vysoká rychlost a optimalizace kódu
 • vizuální editor pro snadné úpravy obsahu
 • funkce wishlistu, katalogu a hledání v reálném čase
 • responzivní design vhodný i pro Retina displeje
 • kompatibilita s WooCommerce, WPML a MailChimp
 • šablona vhodná pro eshopy a firmy
 • čistý a validní kód obsahující CSS3 animace
 • SEO optimalizace

Nové šablony emailem

* Jednou za 14 dní Vám napíšeme o nových šablonách a překladech.

Edit This Post