Potřebujete poradit s výběrem vhodné šablony? Napište nám, rádi vám pomůžeme. kontakt@sablony-wordpress.cz
Accespro WordPress šablona náhled

AccessPress Lite WordPress šablona

AcessPress Lite je šablonou, se kterou Vaše firma bude působit vysoce profesionálním dojmem, aniž byste do svých internetových stránek museli investovat jedinou korunu.

Autor šablony:
Kategorie: Firemní
Hodnocení:
Cena: zdarma
Dostupnost češtiny: nedostupná
Prohlédnout demo Stáhnout šablonu

Informace o šabloně

Občas se poštěstí a některá ze společností vyvíjející vysoce kvalitní prémiové šablony se rozhodne, že jednu z těchto šablon nabídne komunitě zdarma, aniž by ji ochudila o prémiové funkce. Právě to je případ vzhledu AccessPress Lite od společnosti Access Keys. Váš WordPress získá s touto šablonou čistý minimalistický design, který můžete snadno přeměnit v profesionální firemní prezentaci se spoustou užitečných funkcí. Vše podle posledních trendů HTML5 a CSS3.

Na hlavní stránce Vás nejprve upoutá působivé vysunovací menu spolu se širokoúhlým sliderem a možností přidání promo textu ke každému ze slidů. Kombinace hlavičky, menu a slideru vypadá naprosto úchvatně. Každý prvek šablony, ať už myší zkoumáte drop-down menu, položky portfolia nebo se jen chystáte kliknout na některé z tlačítek, je precizně nakódovaný a šablona i přes pokročilé CSS efekty běží velmi rychle.

Dalším superlativem šablony AccessPress Lite je existence kontrastů u jednotlivých bloků jako jsou právě hlavička, menu, slider, nadpisy widgetů a patička webu. Tyto kontrasty zajišťují, že ani v případě, kdy nebudete mít stránku zaplněnu obrázky a ikonami, ale jen prostým textem, bude tato stránka graficky zajímavá a ne jen stroze bílá, jak tomu je u spousty šablon dostupných zdarma.

Šablona je snadno upravitelná z administrace, je plně responzivní, podporuje sdílení na sociálních sítích a umožňuje přidat pravý i levý postranní panel. Jedním kliknutím změníte stránku z původně širokoúhlé varianty na variantu s pevnou šířkou, pokud preferujete právě tuto možnost.

Co všechno nabízí šablona AccessPress Lite?

  • povedené menu
  • obrázkový slider s možností přidání promo textu
  • šablona vhodná pro firemní web, profesionální vzhled
  • minimalistický a čistý design s kontrastními prvky
  • vysoká kvalita CSS efektů, rychlost šablony
  • plně rosponzivní design
  • z administrace lze přenastavit téměř jakýkoliv prvek
  • podpora postranních panelů (sidebarů), širokoúhlá i boxed varianta
  • snadná úprava barevného schématu, loga a pozadí
  • portfolio, novinky/události, reference

Nové šablony emailem

* Jednou za 14 dní Vám napíšeme o nových šablonách a překladech.

Edit This Post