Potřebujete poradit s výběrem vhodné šablony? Napište nám, rádi vám pomůžeme. kontakt@sablony-wordpress.cz
Total WordPress šablona náhled

Total WordPress šablona

Nemáte rádi šablony, které se nedají přizpůsobit? Pokud ano, jistě si oblíbíte šablonu Total od společnosti WP Explorer. Jedná se o nejprodávanější víceúčelovou šablonu, na které běží i tento web, a pomocí které lze vytvořit prakticky jakýkoli typ webových stránek.

Autor šablony:
Kategorie: Eshop, Firemní, Portfolio, Víceúčelové
Hodnocení:
Cena: $59
Dostupnost češtiny: nedostupná
Prohlédnout demo Stáhnout šablonu

Informace o šabloně

Ať už budujete osobní blog, firemní web, online portfolio nebo elektronický obchod, šablona Total vám to umožní. Tato ověřená a mnoha uživateli vyzkoušená šablona totiž nabízí přes 40 variant vzhledu, se kterými můžete začít jakýkoli projekt a v počáteční fázi si tak značně usnadníte práci.

Krom neuvěřitelné variability nabízí Total kompatibilitu s nejrozšířenějšími pluginy pro tvorbu eshopů, komunit, diskuzních fór a vícejazyčných webů. Čím ale tato šablona ohromuje nejvíce je přehlednost její administrace, absence bugů a perfektní zákaznická podpora.

Přes komplexní funkcionalitu je šablona Total rychlá, snadno použitelná a pokud potřebujete upravit některý grafický prvek, kód je čistý a jednoduše se v něm zorientujete. Tvorbu stránek a příspěvků lze realizovat pomocí vizuálního editoru, do kterého přesouváte bloky a následně upravujete jejich vlastnosti. Vše je velmi jednoduché a intuitivní.

Typografie a bloky, ze kterých je možné web poskládat, jsou navržené s citem pro detail. Krom příspěvků a stránek můžete na web vkládat položky portfolia, členy týmu, reference a kontaktní formuláře – pro výše zmíněné položky existují samostatné záložky v administraci. Po vzhledové stránce můžete přizpůsobit šířku webu, hlavičku i postranní panely. Dále je možné nastavit jakoukoli barevnost i použitá písma.

Total tak nabízí kvalitní grafické zpracování, vysokou přizpůsobitelnost a příkladnou dokumentaci, kterou ocení začátečník i pokročilý uživatel. Za Šablony-WordPress tedy mohu doporučit do této šablony zainvestovat. Ušetříte si tak mnoho vrásek, kterým byste se při použití šablony zdarma dozajista nevyhnuli.

Na tržišti ThemeForest šablonu ohodnotilo přes 1200 lidí a získala průměrné hodnocení 4.83 (maximálně lze získat 5).

Co všechno nabízí šablona Total?

Nové šablony emailem

* Jednou za 14 dní Vám napíšeme o nových šablonách a překladech.

Edit This Post